KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072190
nr 1407 2190
Madeleine Quist Odgren
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, "Blyg och klumpig". Signerad, daterad 2012, oramad. Olja på duk, 46x38
Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.
måndag 5 juli 2021
kl 18:53:30
Madeleine Quist Odgren
Läs mer om Madeleine Quist Odgren